תיכון הראל שמח ומתרגש לפתוח את שנת הלימודים תשפ”ב. 990 תלמידים ו-127 מורים הגיעו ליום הראשון ללימודים, מתרגשים לפגוש אחריי זמן ממושך את חבריהם לספסל הלימודים, את צוות המורים והנהלת בית הספר.
בצל מגפת הקורונה העולמית שעדיין איתנו, פתחנו את שנת הלימודים שכלל התלמידים וצוות המורים עוטים מסכות אך מאחורי המסכות ניתן לראות את השמחה הגדולה של כולם, מורים ותלמידים כאחד.
תיכון הראל, ערוך ומוכן לכל סיטואציה, לימוד מרחוק, מקרוב, היברידי או בקפסולות, חדרי הכיתות נצבעו ונוקו, רשת אינטרנט מהירה הותקנה לרווחת התלמידים והמורים וכן נרכש ציוד טכנולוגי, מחשבים ניידים לכל מי שמבקש.
מנהלת בית הספר: ליאת שגב, בירכה את התלמידים: “עם פתיחת שנת הלימודים תשפ”ב אני מברכת אתכם בהתרגשות רבה ומאחלת לכם הצלחה והנאה בלימודים בבית הספר שלנו, תיכון הראל. עלינו להתייחס לתקופה זו כאל הזדמנות. אמנם האתגרים העומדים בפנינו בשנה זו עצומים ומחייבים גמישות והסתגלות, אך זוהי הזדמנות פז לייצר יתרונות גדולים ולהצעיד את מערכת החינוך קדימה.
מיום הקמתו חרט תיכון הראל על דגלו להיות תיכון מוביל, המשלב את ערכי אהבת האדם, אהבת המולדת והשאיפה למצוינות. אנו נמשיך לפעול למימוש ערכים אלו לצד טיפוח היכולת האישית של כל אחד ואחת מכם”
בית ספר, תיכון הראל, התחדש השנה בתוכניות יצירתיות מגוונות וחדשניות: התלמיד כלומד עצמאי, פיתוח מיומנויות ללמידה עצמאית. גיוון נוסף של מקצועות הבחירה לתלמידי כיתות יוד, מציע לימודי השכלה כללית במבחר נושאים: וטרינריה, רחפנים, הדפסת תלת מימד, כושר חופני לחיים, צילום ומתמטיקה למיטיבי לכת.
צוות תיכון הראל מאחל שנה של עשייה והצלחה, שנה שתשלב תנופה אישית ובית ספרית. מי ייתן שתהיה לכולנו שנה שקטה ובריאה שתאפשר להתמקד בעשייה חינוכית, חברתית ובלמידה.

מועצת תלמידים
מועצת התלמידים של תיכון הראל מורכבת מנציגי התלמידים מכל השכבות אשר נבחרו בבחירות דמוקרטיות בתחילת שנת הלימודים.
תיכון הראל
2017-03-13T11:54:16+02:00
מועצת התלמידים הבית ספרית מועצת התלמידים של תיכון הראל מורכבת מנציגי התלמידים מכל השכבות אשר נבחרו בבחירות דמוקרטיות בתחילת שנת הלימודים. תיכון הראל 2017-03-13T11:54:16+02:00 מועצת התלמידים של תיכון הראל מורכבת מנציגי התלמידים מכל השכבות אשר נבחרו בבחירות דמוקרטיות בתחילת שנת הלימודים. https://tichon.org.il/testimonials/positive-impact/
0
תיכון הראל