גם אתם מוזמנים לכתוב לאתר תיכון הראל!

מאת גיא גרניט, עורך אתר התיכון

תלמידים, מורים, בוגרים והורים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של בית הספר!

כפי שאפשר להיווכח, האתר החדש של תיכון הראל כולל מידע רב ומקיף מבעבר, ובכלל זה כתבות, מאמרים וחיבורים שכתבו תלמידים, מורים, בוגרים והורים, המופיעים במסגרת מדור כתבות חדש – “כאן ועכשיו” – המשולב בעמוד הראשי של האתר (קישור), ונמצא גם במדורים החדשים של כל מקצוע וכל מגמה וגם במדור “מעורבות חברתית” החדש (קישור).

אנו פועלים להרחיב את מספר הכותבים לאתר ולצרף כותבים חדשים – קבועים ומזדמנים, וכפי שניתן להבין, פנייה זו מתייחסת למשפחת תיכון הראל הרחבה כולה: תלמידים, מורים וצוות, בוגרים והורים.

נשמח לקבל מכם הצעות לכתבות, מאמרים וחיבורים, ואנו נסייע כמיטב יכולתנו בייעוץ ובהתאמה של רעיונות אלה עבור האתר ובשילובם במסגרתו.

ניתן לכתוב בענייני היום והשעה על סוגיות אקטואליות וחברתיות שונות, ועל הנעשה בבית הספר, וכן ניתן לכתוב בנושאים הקשורים בצורה ישירה ועקיפה לכל אחת מן המגמות הנלמדות בתיכון. כלומר, אפשר שיהיה קשר לחומר הלימודים, אבל אין זה הכרחי.

אנו נהיה אתכם בקשר בתיאום והגדרת הנושא, במהלך הכתיבה, ולאחר שנקבל את הטקסט ונערוך אותו.

בנוסף לכתבות, נשמח לקבל מכם גם תמונות עבור מאגר התמונות החדש הפועל באתר.

ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות הדואר האלקטרוני mail@tichon.org.il

וכן ניתן ליצור קשר ישיר עם עורך האתר, גיא גרניט, בכתובת: ggranit@gmail.com

נשמח לשמוע מכם!

מועצת תלמידים
מועצת התלמידים הבית ספרית אחראית על ייצוג התלמידים מול הנהלת ביה"ס ועל העברת המסרים שניתנו על-ידי הדרגים השונים לקהל התלמידים.
תיכון הראל
2017-03-13T11:54:16+02:00
מועצת התלמידים הבית ספרית מועצת התלמידים הבית ספרית אחראית על ייצוג התלמידים מול הנהלת ביה"ס ועל העברת המסרים שניתנו על-ידי הדרגים השונים לקהל התלמידים. תיכון הראל 2017-03-13T11:54:16+02:00 מועצת התלמידים הבית ספרית אחראית על ייצוג התלמידים מול הנהלת ביה"ס ועל העברת המסרים שניתנו על-ידי הדרגים השונים 
0
תיכון הראל