ביוזמתה של נילי חמני, מורה לחנ”ג בתיכון הראל, יחד עם ביתה הילה בת ה-19, ייערך אירוע התרמת שיער ביום חמישי 7.3.19 זו השנה הרביעית, לזכרו של ד”ר ירון חמני ז”ל שנפטר ביוני 2015 בגיל 44 מסרטן. לאירוע יגיעו ספרים מקצועיים שיספרו בחינם את כל מי שתסכים ויסכים לתרום לפחות 30 ס”מ משיערו.
“תמצית חייו של ירון חמני ז”ל, שהיה רופא נשים ב’הדסה’, היתה מסירות, נתינה ועזרה לזולת.” מספרת נילי. “אפילו בעת הטיפולים הקשים שעבר, בשעות מאוחרות בלילה, בשבתות ובחגים, היה מקדיש את כולו לעזרה למטופלות שלו. מאז פטירתו, ערכנו שלושה אירועי תרומת שיער לחולות סרטן שהוקדשו לזכרו והמשיכו את מורשתו של תרומה לאחר. במהלך האירועים אספנו כ-400 צמות ששימשו להכנת פאות לנשים ולילדות חולות סרטן. לאירועים הגיעו גם נשים שהוא טיפל בהן, ילדות
שהוא יילד, רופאות ואחיות מ’הדסה’, חברות של הילדים שלנו, תלמידות מהתיכון והרבה אנשים שהחליטו לתרום. תארו לכם אלו חיוכים יעלה שיערכן על פניהן של חולות סרטן” היא פונה לתורמות פוטנציליות. “לכולנו יש שיער, זה עניין טריויאלי, בהמון צורות, תספורות וגוונים. אבל האם חשבתם פעם מה היה קורה אילו לא היה לכם שיער? יש כאלה שאצלן השיער נשר ולא צומח עוד. הן נשארות מסומנות, מאבדות חלק מה’אני’ שלהן, מאבדות חלק מצלם האנוש. חשבתם פעם מה קווצת שיער שלכם יכולה לעשות?”

tichon

מועצת תלמידים
מועצת התלמידים הבית ספרית אחראית על ייצוג התלמידים מול הנהלת ביה"ס ועל העברת המסרים שניתנו על-ידי הדרגים השונים לקהל התלמידים.
תיכון הראל
2017-03-13T11:54:16+02:00
מועצת התלמידים הבית ספרית מועצת התלמידים הבית ספרית אחראית על ייצוג התלמידים מול הנהלת ביה"ס ועל העברת המסרים שניתנו על-ידי הדרגים השונים לקהל התלמידים. תיכון הראל 2017-03-13T11:54:16+02:00 מועצת התלמידים הבית ספרית אחראית על ייצוג התלמידים מול הנהלת ביה"ס ועל העברת המסרים שניתנו על-ידי הדרגים השונים 
0
תיכון הראל